O nas

Gabinet weterynaryjny „NASZE ZWIERZAKI” rozpoczął swoją działalność 1 czerwca 2005 roku w Krakowie na Czerwonym Prądniku. W związku z rozwojem działalności od lipca 2011 roku gabinet został  przeniesiony do nowego przestronnego lokalu. Aktualnie posiada dwa gabinety internistyczne, salę operacyjną, sale pooperacyjną i recepcję wraz z poczekalnią.

W 2009 roku złożyliśmy wniosek do Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości o dofinansowanie unowocześnienia naszego Gabinetu. Nasz projekt został rozpatrzony pozytywnie i po podpisaniu umowy skorzystaliśmy z dofinansowania.

Lecznica wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Lekarze pracujący w  Gabinecie Nasze Zwierzaki ciągle podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług  oraz wiarygodności badań laboratoryjnych stale współpracujemy z firmą „Lab-Wet” oraz niemieckim laboratorium ”IDEXX”

 

 W skład zespołu wchodzą :

Małgorzata Niziołek-Warzecha - lekarz weterynarii , właściciel, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu z roku 2002. Specjalizuje się w dermatologii małych zwierząt, chorobach wewnętrznych i chirurgii. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych z dziedziny dermatologii.

Magdalena Jędrasiak – lekarz weterynarii, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu z 2005 roku. Lekarz internista. Szczególnie interesuje się parazytologią, neurologią, diagnostyką obrazową.  Posiada duże doświadczenie w leczeniu małych pacjentów.

Gabriela Nycz -lekarz weterynarii, absolwentka Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie. Z lecznicą jest związana od czasów studiów. Jest lekarzem pierwszego kontaktu, internistą. Interesuje się endokrynologią. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. na praktykach w Klinice Całodobowej w Monachium, Niemcy. Przyjmuje także pacjentów anglo- i niemieckojęzycznych.”

 

Gabinet posiada własny parking. Gabinet przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Akceptujemy karty płatnicze